Akcesoria przydatne przy odkurzaniu samochodu

 

Czyli jak ułatwić sobie pracę przy wnętrzu, jednocześnie robiąc to dokładniej i szybciej.
Wnętrze auta pełne jest trudno dostępnych miejsc w których ukrywa się dużo brudu i kurzu, który podczas jazdy ciągle unosi się w powietrzu a my go wdychamy.

Czytaj dalej Akcesoria przydatne przy odkurzaniu samochodu

Renowacja skóry krok po kroku

Skóry – kiedyś wyznacznik luksusu, który występował w najbogatszych wersjach wyposażenia. Dziś spotkać możemy ją w wielu autach lecz z biegiem czasu i ilością przejechanych kilometrów nasze skórzane fotele, mieszki zmiany biegów, kierownice czy też boczki tracą na swoim wyglądzie.

Czytaj dalej Renowacja skóry krok po kroku

Szampon samochodowy, który będzie odpowiedni do mojego auta?

Stojąc przed dylematem wyboru szamponu do samochodu możemy dostać niemal zawrotu głowy. Warto przed takim wyborem zapoznać się z rodzajami dostępnych produktów oraz dostosować je do swoich wymagań.

Czytaj dalej Szampon samochodowy, który będzie odpowiedni do mojego auta?

Waterspoty na lakierze

Waterspoty (osady po wyschniętej twardej wodzie) -kto nie miał z nimi problemu niech pierwszy rzuci kamieniem .Czasem wystarczy jedno niewłaściwe mycie aby zagościły na naszym lakierze.
Tak właśnie stało się u nas gdy oddaliśmy auto do serwisu, który zdecydował, że ”dopieści” nam fure ?

Czytaj dalej Waterspoty na lakierze

Serwis Powłoki Kwarcowej/Ceramicznej co to jest?

Decydując się na zastosowanie powłoki kwarcowej/ceramicznej na nasze auto musimy pamiętać o właściwej jej pielęgnacji. Szanujące się firmy Detailingowe często zachęcają swoich klientów już w momencie opuszczania auta ze studia świeżo po aplikacji aby dbali o powłokę pojawiając się co jakiś czas na tzw. serwis powłoki lub zaopatrzyli się w odpowiednią chemię i sami o nią dbali.

Czytaj dalej Serwis Powłoki Kwarcowej/Ceramicznej co to jest?