Car Protect czyli nowa marka w naszym sklepie

Oferta naszego sklepu regularnie powiększa swój asortyment. Na rynku chemii samochodowej powstaje  wiele nowych  marek, które walczą by znaleźć się na pułkach punktów z produktami do autodetailingu.

                        Z doświadczenia rozróżniamy dwa typy marek. Marki z tzw. ”chińskiego katalogu”, które nie oferują w swojej ofercie nic nowego, są poprawnie skopiowane od wiodących marek. Drugiem typem są marki innowacyjne, które wprowadzają produkty trafiające w luki rynku, takie też sobie chwalimy. W końcu po co nam na półkach kolejny szampon z tą samą wydajnością i właściwościami ? Car Protect to zdecydowanie dla nas innowacja!

Car Protect w swojej ofercie ma 7 produktów w różnych pojemnościach (od 100ml aż do 5L w zależności od produktu)  z czego 6 służy do pielęgnacji wnętrza. Poniżej opiszemy każdy z nich, jednak na wstępie warto powiedzieć trochę o założeniu marki:

Car Protect produkuje kosmetyki z myślą o tych, którzy potrzebują czystego i bezpiecznego auta, przy minimalnych kosztach jego systematycznej pielęgnacji i ochrony antyalergicznej.

 

 

Car Protect Nanocarfresh – liquid odświeżający

 

Działa silnie neutralizująco na smog, spaliny oraz inne zapachy z otoczenia pochodzenia organicznego i nieorganicznego. Stworzony z myślą o odświeżaniu powietrza we wnętrzu aut osób cierpiących na alergie wywołane kurzem, pleśnią, grzybami oraz wszystkim tym,  co rozwija się w środowisku wilgotnym i ciepłym m.in. w klimatyzacji.

 

Car Protect Nanocarfresh MAX – liquid odświeżający o wzmocnionym działaniu.

Stworzony z myślą o odświeżaniu powietrza we wnętrzu aut osób cierpiących na alergie wywołane kurzem, pleśnią, grzybami oraz wszystkim tym,  co rozwija się w środowisku wilgotnym i ciepłym m.in. w klimatyzacji. Idealnie wspomaga działanie  NANOCARFRESH.

Car Protect Antypara -przeciw parowaniu szyb.

CarProtect Antypara to doskonały preparat myjący, odtłuszczający oraz zapobiegający parowaniu szyb. Dzięki zawartości alkoholu izopropylowego preparat łatwo się aplikuje. Rozpuszczone w alkoholu olejki silikonowe, wraz z mieszaniną silanową, rozkładają się równomiernie na szybie, nie pozostawiając smug i zacieków.  Ochronna powłoka pozostaje na szybie przez dłuższy czas. Mycie i wycieranie usuwa powłokę ochronną, likwidując jej działanie.

Car Protect Textil&Leather Wash Soft/Strong

 

Nanoliquid w pianie do czyszczenia tapicerek samochodowych materiałowych oraz wykonanych ze skóry  naturalnej i sztucznej. NANOCARE Textil & Leather WASH to mieszanka anionowych i niejonowych tensydów likwidująca różne zanieczyszczenia pochodzenia naturalnego, chemicznego i przemysłowego. Zawiera dużą ilość nanocząsteczek, zapewniającą doskonałe właściwości czyszczące i odpychające brud od podłoża.   Nie pozostawia plam, nie odbarwia.  Występuje w wersji Soft -dla lżejszych zabrudzeń oraz Strong -dla mocnych, uporczywych plam.

Car Protect Nanocare Textil&Leather Protect -Ochrona hydrofobowa tapicerek przed zabrudzeniami

Nanoliquid do impregnacji  tapicerek samochodowych,  w tym także wykonanych ze skóry  naturalnej i sztucznej. Doskonale nadaję się do impregnacji dachów w kabrioletach, wykładzin czy dywaników samochodowych. Zawiera dużą ilość nanocząsteczek, które zapewniają doskonałe właściwości hydrofobowe. Każde pojedyncze włókno zabezpieczone impregnatem uzyskuje niewidoczny partykuł, który zabezpiecza go przed osadzaniem się brudu czy wody – zarówno suchy i mokry brud nie wnikają w tapicerkę.

 

Car Protect Nanowiper -niewidzialna wycieraczka

 

Nanokosmetyk tytanowy do ochrony i konserwacji szyb samochodowych (tzw. niewidzialna wycieraczka przy prędkości pow. 60 km/h) o działaniu hydrofobowym i oleofobowym. Nadaje szybie samochodowej bardzo niskie napięcie powierzchniowe oraz natychmiastowy efekt self cleaningu za pomocą wody (deszczu), grawitacji lub wiatru. Preparat zbudowany z cząsteczek nano, które na szybie, w zetknięciu z wodą, hydrolizują w ułamku sekundy dając efekt perlenia.

 

Podsumowując:

Dokładnie tak przedstawia się oferta przygotowana przez Car Protect. Dla Nas aboslutnymi Hitami, które mieliśmy okazję również przetestować  jest Nanowiper (niewidzialna wycieraczka), Nanocarfresh Max (procedura antyalergiczna)  oraz Antypara. Każdy z tych produktów charakteryzuje się banalną aplikacją, dużą wydajnością i przede wszystkim zamierzonym efektem działania. Na duży plus zasługuje również polska instrukcja aplikacji na etykiecie.